Nabídka

Podlahové vytápěníPodlahové vytápění

Firma MULTIBETON je průkopníkem moderního podlahového vytápění, od roku 1964 probíhal vývoj podlahového vytápění MULTIBETON na poli teorie, projektování, materiálů i stavebních technologií. Multibeton byl již v 70 letech „Přítelem těch, kdo šetří energií“. Dnes je toto heslo aktuálnější než kdy jindy.

více Trubka

Tepelná čerpadlaTepelná čerpadla

Německá společnost Hautec je na trhu již více než 37 let a svým zákazníkům nabízí vysoce efektivní tepelná čerpadla s nízkou energetickou náročností. Tepelná čerpadla využívají tepelnou energii nashromážděnou v zemi, vodě nebo vzduchu. Hautec nabízí kompletní řadu produktů s vysokou účinností.

více Kolektor horizontální

Rekuperace teplaRekuperace tepla

Rekuperátory AERISnext jsou další generací známých a uznávaných rekuperátorů AERIS, které jsou na trhu už více než 10 let. Nové rekuperátory jsou výsledkem výzkumů, práce a znalostí holandských inženýrů, jejichž zkušenosti s výrobou ventilačních jednotek jsou v Holandsku rozvíjeny již po dobu více než 75 let. Výrobce rekuperátorů AERISnext je leader na evropském trhu s rekuperačními jednotkami ZEHNDER Group Nederland B.V..

více proudeni

Plynové kondenzační kotlePlynové kondenzační kotle

MHG Heiztechnik je podnikem s tradicí dlouhou již desítky let a řadí se k předním německým poskytovatelům vysoce kvalitní vytápěcí techniky.

Svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní plynové kondenzační kotle, které splňují nejvyšší nároky na hospodárnost, šetrnost vůči životnímu prostředí a bezpečnost provozu.


více gas

Copyright © 2024 vario-therm.cz | vytvořil: matodesign.cz

nahoru